Armyshop, co vás dokonale vybaví

Armik.cz je jedním z největších army shopů v Česku, ale také na Slovensku. Nabízí produkty ověřené kvality všem dobrodruhům, lovcům, vojákům a také vyznavačům nejrůznějších adrenalinových sportů, jako jsou například paintball nebo airsoft.

armik.cz

Vše pro dokonalé maskování
Na e-shopu najdete vše potřebné pro maskování, tedy nejen maskované oblečení a doplňky, ale také maskovací barvy a potřeby pro nanášení těchto barev. Pokud se budete chtít dokonale skrýt v jakémkoliv prostředí, díky tomu správně zvolenému maskovacímu podkladu se vám to podaří. Stanete se neviditelnými.

Nezbytné pomůcky pro přežití
Army shop Armik nabízí také všechny známé i méně znám pomůcky pro přežití. Můžeme sem řadit jednak základní potraviny, většinou v sušené nebo vakuované podobě, ale také oblečení s ochrannou funkcí a také kapsičkami, do kterých uložíte další pomůcky pro lepší přežití v arktické oblasti, stejně jako na poušti.

Nože pro přežití

Speciální kategorii pro přežívání tvoří uzpůsobené nože s mnoha funkcemi. Mohou to být buďto jednoduché nože s kvalitním ostřím a jen několika základními přidanými funkcemi, jako je pilka nebo vývrtka, ale také se jedná o multifunkční nože, které vám pomohou při každé práci. Součástí správného vícefunkčního nože jsou tyto komponenty:

  • Rovný nůž
  • Pilka
  • Kompas, hodinky
  • Šicí sada, jehly, nitě
  • Křesadlo, jiné zápalné prostředky
  • Nářadí- šroubovák, kleště, nůžky, gola a podobně
  • Záchranné prostředky- například píšťalka

Ochranné vesty a přilby

Nezbytností, která nám může zachránit život v boji, ale také při vycházce přírodou, která se poněkud zvrtne, jsou ochranné pomůcky, především pak vesty a přilby. Vyrábí se z vysoce odolných materiálů, které se jen tak neporuší a dokážou dokonce zachytit prudce letící kulku.

Zbraně a nářadí pro outdoor aktivity

V nabídce army obchodu Armik.cz se nalézají také zbraně a nářadí, které velmi dobře využijete při svých toulkách přírodou. Jsou to zbraně pro lovce, myslivce i vojáky, všech typů a ráží, včetně náležitých pouzder. Pro outdoor pobyty v divočině se vám budou výborně hodit také různé lopatky, rýče, sekerky, jídelní příbory a také sady nářadí na opravy. Nejlépe, když jsou tyto sady komplexní a dokážete s nimi opravit zbraň i rozbitý stan.

Army oblečení, co má styl i funkci

Také army vyznavači, vojáci, lovci nebo adrenalinoví nadšenci mají svou módu, o tom není žádných pochyb. Na Armik.cz si určitě vyberou. Nabízené oblečení je vždy odolné, vysoce funkční a má moderní střih. Pořiďte si třeba nezdolné kalhoty, čepici, blůzu, kabát nebo slušivé spodní prádlo, které zahřeje i v nejnižších teplotách.

Výprodeje, slevy a akční nabídky

Armyshop Armik.cz vám umožní také výrazně šetřit. Využijte slevy, akční nabídky nebo denní okamžité slevy. Ušetříte spoustu peněz za army příslušenství, jako jsou zbraně, boty, oblečení do terénu, ochranné pomůcky, speciální potraviny, zavazadla všech typů a také příbytky.

Tags: