Byty v Praze 6

Začít úplně od znovu, postavit se na vlastní nohy, nalézt vhodné útočiště pro sebe a svou rodinu. I tak by se mohla definovat určitá epocha naší životní poutě, ovšem kde hledat a pro jakou lokalitu se rozhodnout? S takovou otázkou se potýká velké množství občanů hledající optimální zázemí v samotném srdci celé Evropy. Hlavní město Praha dokáže nastavit jak svou vlídnější, tak i mnohem méně atraktivnější tvář. Pro lepší orientaci sledujte internetový portál bytyprodejpraha, kde se dozvíte cenné informace o nejžádanějších lokalitách a bydlení v nich. Zaměřme se na prodej bytů v Praze 6 v rámci oblíbených developerských projektů.

Bydlení v Dejvicích
Byty Dejvice se řadí mezi nejvyhledávanější nemovitosti vůbec. Bydlení zasazené do lukrativní části Prahy 6 předesílá občanskou i dopravní dostupnost. Poblíž naleznete i rektorát ČVUT nebo Katolickou teologickou fakultu Univerzity Karlovy. Dejvice jsou ze všeobecného hlediska hodně oblíbené pro svůj dostatek zelených ploch. Nachází se zde parky vybízející k romantickým procházkám ve dvou nebo si v nich můžete rovnou zaběhat. Mezi nejznámější parky patří Stromovka nebo přírodní rezervace Divoká Šárka.

01-bydleni-v-dejvicich

Bydlení v Břevnově
Byty na prodej Praha 6 Břevnov jsou populární pro svou bezprostřední blízkost k jedné z největších historických památek, jakým Pražský hrad bezesporu je. Stejně tak můžete obdivovat i zdejší Petřínské zahrady. Jedná se o impozantní lokalitu, která je vhodná k procházkám po Malé Straně. Zdejší byty vynikají díky přítomným parkům, bohaté zeleni, ale především i kvůli bezproblémové dopravní dostupnosti do centra hlavního města. Navíc zde naleznete sportovní vyžití pro všechny věkové skupiny.

02-bydleni-v-brevnove

Bydlení v Bubenči
Byty Bubeneč se rovněž nacházejí v jedné z nejžádanějších částí Prahy, poskytující bydlení na výborné adrese. Pokud hledáte poklidné bydlení pro svou rodinu nebo i pro partnerské soužití ve dvou, určitě vás zdejší zeleň a parky na dosah ruky okouzlí. V blízkosti naleznete oblíbený park Stromovka. Velkou zajímavostí je i nedaleký přívoz přes řeku Vltavu, který vás dopraví přímo k zoologické zahradě. Když k tomu přičtete výbornou dopravní a občanskou dostupnost, jde o ideální místo pro vytvoření zázemí.

Tags: