Čištění koberců Praha

Zašpinili jste si sedací soupravu nebo kuchyňskou lavici? Potřebujete vyčistit čalounění automobilu nebo koberečky? Hledáte vhodné čištění koberců Praha? Proč si vybrat naše služby?

Jsme ryze česká společnost zabývající se profesionálním čištěním koberců, matrací a čalounění. Používáme výhradně kvalitní přístroje a čistící prostředky značky Karcher a zaměstnáváme jen české zkušené pracovníky. Naše služby nabízíme v Praze a v okolí do 30 km. Nabízíme slevy pro seniory, ZTP a stálé klienty a nepožadujeme žádné příplatky za práci ve večerních hodinách, expresní čištění ani práci o víkendech. Jsme na telefonu každý den včetně svátků i víkendů od 8 do 20 hodin.

Hloubkové čištění

Čištění koberců Praha používá výhradně profesionální hloubkové čištění tzv. mokrou cestou, které je známo také jako tzv. tepování, extrakční čištění, strojní čištění, mokré čištění nebo chemické čištění. Jedná se o jeden z nejúčinnějších a přitom velmi šetrných způsobů, jak rychle a relativně levně vyčistit i velmi znečištěné povrchy. Při správné manipulaci se tak dá i prodloužit životnost čištěných povrchů až o několik desítek procent. Jak to funguje? Principem je neustálé vstřikování kvalitního čistícího prostředku do tkaniny a jeho okamžité odsátí včetně nečistot a roztočů do oddělené nádržky. Kromě toho dochází u čistěných povrchů k jejich provonění, zjasnění barev a regeneraci vláken.

Jak to probíhá

K hloubkovému čištění mokrou cestou používáme profesionální čističe Karcher spolu s jejich čistícími prostředky. Veškeré vybavení si přivezeme s sebou, jedinou co potřebujeme je přívod elektřiny a vody. Samotné čištění může probíhat několik desítek minut až hodin podle množství povrchů k čištění. Jakmile je čistící proces ukončen, je třeba nechat koberce, čalounění i matrace kompletně vyschnout. Tato doba je závislá na délce vlasu koberce, teplotě v místnosti, jejím vetrání a samotném čištěném materiálu. V případě koberců doporučujeme vyčkat alespoň 5 až 10 hodin a v případě čalounění 12 až 24 hodin. Konkrétní čas vám určí náš zkušený pracovník.

Proč si vybrat právě nás

Proč si zvolit právě naše služby? Nabídka čištění koberců Praha se vyznačuje trvale nejnižší cenou na trhu. Jak to děláme? Zaměstnáváme pouze zkušené a pečlivé pracovníky a dbáme na vysokou felxibilu jejich harmonogramu. Dokážeme tak velmi rychle a pružně reagovat na potřeby našich zákazníků a přizpůsobit se jejich časovým možnostem. Další naší výhodou je používání pouze vysoce kvalitních přístrojů a čistících prostředků, se kterými dokážeme i silně zaneřáděné povrchy vyčistit velmi rychle a efektivně a tedy i levně. Snadno tak můžeme garantovat ty nejnižší ceny v Praze a okolí.

Rady a tipy

Hledáte pár rad a tipů, jak si udržet vaše koberce a čalounění co nejdéle v dobrém stavu? Nezbývá než se o ně pravidelně starat. Suché vysávání doporučujeme provádět alespoň dvakrát týdně a mokré hloubkové čištění alespoň jednou za rok. Jaké další nečistoty dokážeme odstranit? Kromě běžných nečistot čistíme koberce také od mastnot, kapalin a dalších lepících nečistot. Při tomto čištění nepoužíváme žádné agresivní prostředky, bělidla ani zesvětlovače, které by vašemu koberci jakkoliv uškodily.

Potřebujete vyčistit zaneřáděný koberec? Zaujaly vás naše služby? Chcete vědět víc? Neváhejte a kontaktujte nás kdykoliv během dne.

Tags: