Levné Byty Jinočany


 
[AdSense-A]
 
Jestli někdo nechce bydlet přímo v centru hlavního města, ale rád by si užíval luxusních a přitom levných bytů v nádherné lokalitě Prahy – západ nedaleko centra obce Jinočany, měl by se zajímat o nový projekt Byty Jinočany. Developerská společnost Bemett vystavěla v lokalitě Praha – západ tři nízkopodlažní bytové objekty s celkovým počtem 31 až 36 bytových jednotek. Velikost jednotlivých bytů 2 + kk a 3+ kk se pohybuje od 39,1 m2 až po nadstandardních 92,42 m2. Celý prostor projektu Byty Jinočany „korunuje“ luxusní viladům s šesti bytovými jednotkami o velikosti 4 + kk. K přízemním bytům patří velice pěkné oplocené předzahrádky.
 
[AdSense-A]
 
Není pochyb o tom, že k realizaci všech obytných objektů Byty Jinočany byly použity pouze vysoce kvalitní materiály a nejmodernější technologie, neboť pro developerskou společnost Bemett je na prvním místě uspokojování těch nejnáročnějších požadavků na bydlení klientů. Proto jsou byty vybaveny kvalitními plovoucími podlahami v dřevěném odstínu a dlaždicemi od prověřených výrobců. Přímotopné konvektory se postarají o příjemné vytápění v zimních měsících. V koupelnách stojí luxusní vana 160/70 doplněná o plastové zápachové uzávěry s nerez růžicí. Některé bytové jednotky mají do koupelny zasazenu sprchovou vaničku se zástěnou, kompletní sprchovou baterii a závěsné WC.
 
[AdSense-A]
 
K nádhernému a bezproblémovému životu patří i lokalita, do které je objekt zasazen. Do zeleně posazená obec Jinočany a blízké okolí splňuje i ty nejnáročnější požadavky na bydlení v klidném prostředí a přitom nedaleko od životem tepajícího velkoměsta. Předností lokality je vynikající dopravní dostupnost především díky rychlostní komunikaci R1, navíc je možné využít autobusů MHD ( zastávka Luka ), případně stanici metra Zličín vzdálenou pouhé 3 kilometry.
 
[AdSense-A]
 
Pro zájemce o projekt Byty Jinočany by mohla stejnojmenná obec vypadat na první pohled jako zapadákov, ale opak je pravdou. Jinočany jsou důkazem dokonalého splynutí moderního života s přírodou. Obec disponuje mateřskou a základní školou, lékařskými službami, lékárnou, knihovnou a hřištěm. V Rudné, obci vzdálené pouhé dva kilometry, je k dispozici fitness, squash, solárium, sauna a další vymoženosti moderní doby. A komu by to bylo málo, nedaleký Zličín se svým zábavním a nákupním centrem uspokojí i ty nejnáročnější.Milovníkům přírodní romantiky nelze nedoporučit blízkou malebnou obec Svatý Jan pod Skalou, která se nachází v centru Českého krasu. A za zmínku stojí i v blízkosti se nacházející klenot české gotiky, hrad Karlštejn.

Byty Jinočany a klidné prostředí lokality Prahy – západ jsou zárukou pohodlného nadstandardního a moderního bydlení v blízkosti krásné panenské přírody…

Tags:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>