Moderní bydlení Na Štěpánce

01-byty-mramorka

Pořiďte si luxusní a vzhledově originální bydlení, které vám přináší developerský projekt Mramorka. Okuste nadčasovou a propracovanou exkluzivitu souboru staveb, jehož součástí je 10 řadových domů a 20 viladomů.

Ty jsou příjemnou a moderní základnou pro 138 bytových jednotek, prostřednictvím nichž lze získat byt s dispozicemi 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk nebo 6+kk. Jeho součástí bude balkon, terasa či předzahrádka. Počítat však můžete i s garáží a sklepní kójí.

Vysoký standard vybavení

Rezidence Mramorka – Na Štěpánce, to je především značný komfort spojený s kvalitou stavebních materiálů, novodobými technologickými postupy a s precizností vnitřních doplňků. Součástí objektů jsou dřevěná okna, luxusní dlažba, značková plovoucí podlaha a mnohé další.

Investujte do bydlení, které vám bude vyhovovat ve všech ohledech. Dokončení poslední etapy proběhne v druhé polovině roku 2015.

Situování projektu Na Štěpánce

Praha 5 – Slivenec je známou oblastí hlavní metropole, která je spojena především se sliveneckým mramorem nebo postarším gotickým kostelem. V současnosti je však lokalita vyhledávaná také pro spoustu dalších předností. Ty jsou základem spokojeného bydlení.

Je to například blízkost mateřské a základní školy, obchody, restaurace, pošta, policie, městský úřad a sportovní zařízení s tenisovými kuty. Chybět vám nebude ani bazén či sauna.

V obklopení přírodou

Radovat se určitě budete i z místního klidu, jež tvoří vilová zástavba. Výhled na všechny světové strany je propojen hlavně s přírodou a zelení. Důkazem toho je například Prokopské, Dalejské, Chuchelské či Radlické údolí. Cizí vám nebude ani chráněná krajinná oblast Český kras.

Poznejte byty Praha 5 Slivenec na vlastní kůži a vězte, že si tuto oblast jistě zamilujete, stejně, jako kvalitu developerského projektu Na Štěpánce.

Tags: