Moderní montované haly a jejich flexibilita

Potřebujete rychlé řešení pro nové výrobní nebo skladové prostory? Moderní technologie nabízí skvělé řešení pro všechny, kdo potřebuje nejen výrobní nebo skladové prostory a to co možná v nejkratším čase, ale i pro všechny, kdo potřebují zastřešení nebo jen garáž pro svá vozidla. Řeč je o montovaných halách, které jistě splní svůj účel.

Co je montovaná hala

Jde o pevnou ocelovou konstrukci, která je následně opláštěna vysoce pevnostním materiálem, který odolává povětrnostním podmínkám. Velká poptávka je zejména po montovaných halách, které jsou velkokapacitní. Výrobci tuto poptávku však uspokojili teprve před několika lety, kdy jsme se s montovanými halami tohoto druhu mohli setkat poprvé.

Jaké výhody mají tyto haly

Výhodami těchto montovaných hal je především jejich variabilita a rychlé řešení pro případ, že potřebujeme nutně vyřešit problém s uskladněním materiálu nebo rozšířit svou výrobu. Časová nenáročnost těchto hal totiž umožňuje jejich rychlo realizaci. Montovaná hala může stát již za několik týdnů, což se u klasických zděných staveb říci nedá. Samozřejmě záleží na její velikosti a požadavcích zákazníka. Když už je řeč o rozměrech, další výhodou těchto hal je, že je zde možná variabilita a navíc mají tyto objekty ještě výhodu v tom, že pokud se později rozhodneme halu zvětšit nebo naopak zmenšit, není to žádný problém. Stejně tak i fakt, že hala nepotřebuje pevný betonový základ, postačí jen pevný a rovný podklad. Stejně jako je snadná její montáž je stejně snadná i demontáž. Takže v případě, že se rozhodneme později halu přemístit jinam, i tento detail není problém pro odbornou firmu.Jako poslední výhodu bychom mohly zviditelnit její cenu. V porovnání se zděným objektem je cena montované haly přijatelná a investoři tak mohou mít ušetřené finanční prostředky na jiné využití.

Na co všechno haly lze použít

Na začátku našeho článku jsme se zmínili o tom, že tyto haly jsou vhodné pro dokonalé rozšíření našeho podnikatelského záměru a to jako výrobní nebo skladové prostory. Využít je také můžeme i v případě, že potřebujeme například garážové stání pro svou autodopravu nebo jako hangáry pro letadla, ale i jako skvělé místo pro zastřešení sběrných dvorů nebo jako výrobní haly pro likvidaci odpadu. Kde se také můžeme s těmito montovanými halami setkat je především zemědělství. Pokud tedy hledáme vhodné ustájení pro hospodářská zvířata, skladování jejich krmiva nebo garáže pro těžkou zemědělskou techniku, jsou tyto objekty spolehlivým řešením, které není ani nikterak finančně nákladné.
Montované haly ale lze rovněž využít jako vhodné zastřešení pro různá sportoviště a hřiště, tenisové kurty nebo dokonce i bazén nebo jízdárny. Jak je vidět nabídka je opravdu široká a tak si v tomto případě jistě vybere každý, kdo chce rychlé a spolehlivé zastřešení.

Doplňky k montovaným halám

Samotná hala potřebuje celou řadu doplňujících komponentů, bez kterých by naplno nemohla plnit svou funkci. Elektrorozvody, světla a dveře nebo vrata jsou montovány bezprostředně potom, co je hala postavena. Na přání a požadavky zákazníka lze také obstarat vodoinstalaci, topení a jiné doplnění plně funkční haly. Výjimku netvoří ani kvalitní potisk na opláštění haly, které může sloužit jako dokonalá reklama naší firmy.

Tags: