Montované haly

montované haly MOBIDOCK.CZ

montované haly

Podnikáte a potřebujete rozšířit své skladové nebo výrobní prostory? Jste soukromý zemědělec a hledáte rychle ustájení pro svá hospodářská zvířata? Montované haly jsou vhodný, rychlým řešením. Jejich oblíbenost stále stoupá i když je v tomhle oboru i poměrně velká konkurence.

Co jsou vlastně montované haly

Jde o kvalitní ocelové konstrukce, které jsou upevněny ocelovými kolíky a opláštěny vysoce pevnostní plachtou, která je také nehořlavá a izotermická. Haly mohou mít opláštění i dvou nebo vícevrstvé. Není tedy se obávat, že by se plachta pod tíhou sněhu protrhla. Navíc obloukový tvar haly neumožňuje hromadění srážek – led, sníh, dešťová voda. Montované haly mají velmi specifické vlastnosti, jsou variabilní a mají své příznivce téměř v každém odvětví.

Jaké výhody mají montované haly

Mezi největší výhody hal patří zejména jejich variabilita. na požadavky klienta lze zhotovit halu požadované velikosti a tvaru. V případě, že bychom potřebovali halu rozšířit nebo naopak zmenšit, je i tato možnost reálná. Stejně tak reálná je i možnost jednoduchého přesunu haly. V praxi to znamená, že pokud se po nějaké době rozhodneme, že bychom halu vlastně potřebovali jinde, na jiném místě, není nic jednoduššího, než oslovit odpovídající firmu a ve ostatní už necháme na jejich zaměstnancích. Betonový podklad ani základ v tomto případě také není potřeba. Pro realizaci haly je potřeba pouze pevná zemina nebo štěrk a hlavně rovina. Stavební povolení není potřeba, pokud má hala méně jak 1000 m2. Také je třeba zmínit i to, že v porovnání s klasickými zděnými stavbami jsou haly za velmi příznivou cenu, což každého investora jistě potěší.

Údržba a životnost

Jestliže bychom měli hovořit o životnosti montovaných hal, tak zde je životnost konstrukce odhadována na 40 let a na opláštění až 20 let. Dále bychom měli zmínit i fakt, že haly jsou téměř bezúdržbové. Pokud bychom měli zájem, můžeme mít plachtu haly potištěnou kvalitním potiskem, třeba logem firmy, který můžeme dobře využít jako reklamu. Tyto montované haly se vyznačují svou variabilitou a tak v případě nejasností nebo jakýchkoliv dotazů se můžeme obrátit na specializované firmy, které nám jistě poradí nejen s výběrem vhodné velikosti, ale můžeme společně s technikem firmy probrat umístění haly.

Kde všude bychom mohly montované haly využít?

Jestliže bychom chtěli rozšířit svůj podnikatelský záměr a potřebovali bychom k tomu další výrobní nebo skladové prostory, jsou montované haly spolehlivým řešením pro rychlost výstavby. Dále je můžeme využít jako ustájení pro hospodářská zvířata, jako skladové prostory pro jejich krmivo, ale také jako garáže pro úschovu těžké zemědělské techniky. Ovšem nejen v těchto oblastech jsou tyto haly potřebné. Můžeme je vidět i jako spolehlivé zastřešení různých sportovišť, tenisových kurtů, bazénů nebo dokonce i jízdáren. jak je vidět využití je opravdu všestranné a to i proto, že po ekonomické stránce jsou rovněž výhodou.

Tags: