Novostavby domů Jílové výhledy za skvělou cenu


 
[AdSense-A]
 
Asi 18 kilometrů jižně od Prahy, konkrétně v obci Jílové u Prahy, vyrůstají jedny z nejekologičtějších domů vůbec. Jílové se nachází asi 18 kilometrů od hlavního města, tudíž je to doslova nadosah. Zároveň se přímo v Jílovém nachází veškerá potřebná infrastruktura, kterou k Vašemu bydlení potřebujete. Najdete tu mateřskou školu, základní školu, lékaře, poštu či supermarket. Pokud se rozhodnete pro koupi novostavby, domu v Jílových výhledech, budete mít opravdu překrásný výhled na okolní krajinu, která ještě není zastavěna.
 
[AdSense-A]
 
Jílové výhledy Vám nabízejí dvě možnosti kompletace domu. Tou první je vybavení „k vlastnímu dokončení“. Místnosti jako koupelna, toaleta či kuchyně budou základně vybaveny, ale ostatní místnosti si budete muset dotvořit sami (kupříkladu chybí dveře mezi místnostmi). Druhou variantou je vybavení „zcela dokončeného rodinného domu“, kdy Vám naše společnost vybaví celý dům na velmi vysoké úrovni. V ceně budou zahrnuty mimo jiné i terasy u francouzských oken či čelní oplocení.
 
[AdSense-A]
 
Co se týče ceny domů na Jílových výhledech, průměrný domek seženete za necelé 4 miliony. Další částky souvisí s uživatelskými žádostmi. Je zde možné připlatit si za nižší energetickou náročnost či za nadstandardní vybavení domu.

 

Jak jsme již na začátku řekli, domy Jílové výhledy jsou známé především díky své energetické šetrnosti. Veškeré stavby doslova splývají s okolní přírodou. Pár domů je doslova „vtisklých“ přímo do terénu – mají travnatou střechu. Tato střecha Vás v létě ochladí a v zimě zahřeje. Díky těmto technologiím je každý domek energeticky nenáročný. Pokud jste tedy zastáncem ekologických myšlenek, jsou Jílové výhledy přesně pro Vás!

 

Asi největší výhodou je ideální poloha. Jílové u Prahy není od Prahy příliš daleko, na druhou stranu ani není její součástí. Můžete se tedy těšit na opravdový klid, který Vám centrum hlavního města zcela určitě nenabídne. Vzdálenost není natolik rapidní, abyste se nemohli dostat do Prahy za několik málo minut.

 

[více info na http://www.jilovevyhledy.cz/]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>