Praha 5 je ideální místo k bydlení

01-byty-na-barrandove

Bydlení v hlavním městě s sebou nese spoustu výhod a předností. Praha je kulturní, obchodní a společenské centrum, které nabízí mnohem více než ostatní města v republice. Od dobře placeného zaměstnání, přes pestrou nabídku školních institucí, až po bohaté kulturní vyžití. Uvažujete-li o bydlení v hlavní metropoli, měli byste se poohlédnout po vhodné lokalitě. V následujících řádcích vám představíme městskou část Prahu 5, která slibuje moderní bydlení.

Ideální pro mladé páry, rodiny i seniory

V současné době představuje Praha 5 jednu z nejatraktivnějších lokalit hlavního města. Rozprostírá se nedaleko centra a přitom nabízí klid a oproštění od rušných ulic. Snoubí přírodu s bohatým kulturním programem. Samozřejmostí je občanská vybavenost a dostatek soukromí.

Za pozornost stojí především nové byty na prodej Praha 5, které slibují moderní bydlení pro mladé páry i rodiny s dětmi. K dostání jsou byty v různých dispozicích. Menší byty vyhoví nenáročným párům, prostorné a vzdušné byty zase početným rodinám. Některé bytové jednotky disponují podzemními garážemi, jiné zase nabízí parkoviště bezprostředně u objektu.

Byty na Barrandově

Velice žádanou oblastí v Praze 5 je Barrandov. Vyrůstá zde spousta moderních developerských projektů, jež uspokojí skromné i náročné zájemce o bydlení. Byty Barrandov se pohybují v různých cenových skupinách. Příkladem je novostavba Viladům, která nabízí moderní byty od 1+kk až 4+kk. Toužíte-li po skutečném luxusu, sáhnete po bytě s dispozicí 6+kk. Přestože si u tak velkého bytu připlatíte, nebudete litovat. Součástí všech bytů jsou zahrádky, terasy a garáže. Byty otevírají nádherný výhled na všechny čtyři světové strany.

Proč koupit byty Praha 5? Pádných argumentů je hned několik – nádherný výhled, vynikající dopravní dostupnost, slušná občanská vybavenost a dostatek míst k relaxaci.

Tags: