Robotická sekačka Honda Miimo: Inteligentní přístroj udrží váš trávník v perfektním stavu

01-miimo-studio-

Toužíte po dokonalém trávníku, ale musíte se přemlouvat k pravidelnému sekání? Stávající sekačku klidně prodejte – díky Hondě Miimo ji už nikdy nebudete potřebovat. Jak by se vám líbilo, kdyby se o zelený koberec před vašim domem postaral někdo jiný? Zahradníka najímat nemusíte, model Miimo zvládne péči o zahradu úplně sám. Jak je to možné?

Robotické vysavače, které brázdí byt od jednoho rohu k druhému, jsou na trhu již nějaký ten pátek. No a na podobném principu funguje i robotická sekačka Honda Miimo. Jde o novinku nabitou nejmodernějšími technologiemi. A jak je zvykem u všech strojů s logem Honda, můžete se spolehnout na stoprocentní funkčnost, spolehlivost, bezpečnost a široké spektrum nadstandardních funkcí. Miimo je inteligent, který si poradí v (téměř) každé situaci.

Automatická sekačka vaši asistenci nepotřebuje. Budete trávit čas smysluplněji než sekáním trávy a Miimo pilně upraví trávník na požadovanou dílku. Přístroj je plně programovatelný a přizpůsobený na práci za každého počasí. Vzhledem k extrémně tichému chodu ho můžete poslat do práce i v noci – sousedy určitě rušit nebude. A budete-li se přeci jen chtít zapojit, můžete tak učinit pomocí speciální aplikace v chytrém telefonu. Co by si asi pomysleli naši pradědové, kteří neznali ani klasickou sekačku a museli se pořádně ohánět kosou?

Vraťme se však k robotické sekačce od Hondy. Miimo zvládne až 90 minut nepřetržitého sekání a poté se zajede nabít do docku. Areál zahrady přitom neopustí a elegantně se vyhne i vašim záhonkům – akční rádius totiž vymezíte drátkem skrytým pod trávníkem.

Zmínili jsme, že pádným argumentem pro zahradní techniku Honda je i bezpečnost. V případě automatické sekačky Miimo jde o zastavení nože v momentě, kdy narazí na překážku. Ostří navíc končí v dostatečné vzdálenosti od plastového těla, takže není možné, že ublíží zvířeti nebo osobě pohybující se v blízkosti stroje. Nože se při kontaktu s překážkou nezlomí – jsou nastaveny tak, aby se ohnuly a následně vrátily do původního stavu.

Při pohledu na sekačku Miimo je jasné, že není určena do extrémního terénu, ale spíše na plochu, kde tráva nedorůstá výšky bambusu. Přesto jde o perfektního pomocníka, kterého vám odborníci z Hondy naprogramují dle individuálních dispozic zahrady.

Další zajímavé informace a možnost objednávky najdete u autorizovaného prodejce na www.hondastroje.cz.

Tags: