Sháníte byt v Praze? S PSN to jde rychle a za výhodné ceny!

01-psn

Sehnat byt v Praze za slušnou cenu, to není úplně jednoduchý úkol. Nabídek je sice mnoho, ale realitní trh ve velké míře ovládají realitní kanceláře, které si za zprostředkování koupě účtují velmi tučné provize. Pokud nechcete „cpát peníze do chřtánu“ realitní kanceláři, nemusíte. S PSN žádnou provizi neplatíte. Jaké byty PSN nabízí a proč koupit právě od nich?

PSN prodává vlastní nemovitosti

PSN je zkratkou názvu společnosti Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o., která se dlouhodobě specializuje na pronájem a prodej bytů v Praze. Nabídka se od běžných velmi liší v jedné základní věci: PSN nabízí pouze byty Praha, jejichž je vlastníkem. Pokud se pro koupi rozhodnete, nebudete muset platit žádnou provizi navíc.

Rychle a k vaší maximální spokojenosti

Cílem PSN je nabízet nemovitosti, které maximálně odpovídají požadavkům klienta. Na začátku je proto osobní schůzka s poradcem. Během ní zákazník sdělí své představy o podobě i umístění bytu. Poradce na základě toho vytipuje vhodné byty. Společně se poté domluví na prohlídce.

PSN nabízí komplexní servis při prodeji:

  1. Pokud se byt rozhodnete koupit, nejdříve vám nemovitost jen na základě ústního vyjádření zarezervují na 48 hodin.
  2. Máte tedy ještě další čas na rozmyšlenou. Jestliže se pro koupi definitivně rozhodnete, PSN se opět o vše postará. Připraví nejdříve dohodu o rezervaci. V této fázi budete povinni do 7 až 14 dnů zaplatit rezervační poplatek. Jeho výše bude určena smlouvou.
  3. Ve třetím kroku společnost PSN připraví smlouvu o smlouvě budoucí kupní. V tuto chvíli je třeba do 2 měsíců od jejího podpisu zaplatit pouhých 10% z ceny nemovitosti.
  4. Ve chvíli, kdy uplyne doba splatnosti smlouvy o smlouvě budoucí kupní, uzavřete s PSN kupní smlouvu.
  5. Po zaplacení zbývající částky bude byt váš. Jeho předání proběhne ihned po zaplacení.

V současné době nabízí PSN přes 850 bytů, nejsou to jen byty v Praze. Působí také v Pardubicích, Kladně, Hradci Králové, ve Slaném a Odolené Vodě.

Tags: