Stále nemáte své vysněné bydlení?

rsz_jinocany Snad každý člověk sní o překrásném bydlení, které bude útulné a ve kterém se bude cítit opravdu jako doma. Představte si, že se nastěhujete do nádherné novostavby, která je pro vás jako stvořená a kde před vámi ještě nikdo nebydlel. Jenže takové bydlení není zrovna laciné a mnoho lidí si myslí, že si ho nemůže dovolit. Je tomu tak ale doopravdy? Pokud máte stejný názor, možná jste se ještě nesetkali s tou správnou nabídkou. Bydlení Jinočany vám nabízí luxusní rodinné domy i moderní byty v nové výstavbě za opravdu skvělé ceny. Velkou výhodou není jen skvělá cenová dostupnost, ale také poloha.

Lokalita Jinočany je vzdálená pouze 5 minut od hlavního města. Navzdory tomu, že je Praha co by kamenem dohodil, má obec svou vlastní občanskou vybavenost. Své služby vám poskytnou místní ochody, mateřská a základní škola, restaurace, pošta a dokonce zde najdete i pomoc lékaře. I volný čas se v této obci může trávit mnoha způsoby. Fotbalové hřiště nabízí sportovní vyžití, skvělá je možnost přírodního koupání a přilehlé cyklostezky přímo zvou k projížďce na kole, během které můžete navštívit Karlštejn, přírodní lom Velká Amerika a mnoho dalších zajímavých nedalekých míst. Okolní příroda přímo zve k romantickým procházkám. V Jinočanech na vlastní kůži poznáte bydlení v poklidné obci, ale během pár minut dojedete do víru velkoměsta.

O jaký projekt se jedná?

Nové domy Jinočany je projekt, který se zaměřuje na kvalitní bydlení v poklidné lokalitě, která disponuje skvělou dostupností a občanskou vybaveností. Díky různorodosti bytů a domů, je bydlení vhodné pro rodiny s dětmi, svobodné jedince, i postarší páry. V projektu se nachází celkem 16 rodinných domů o dispozici 4+kk nebo 5+kk. Ke každému domu náleží zahrádka, která je vhodná pro odpolední odpočinek, posezení s rodinou, či venkovní hrátky dětí. Každý dům má k dispozici vlastní garáž.

Ve vybavení nechybí luxusní prcky, jako je podlahové vytápění, či dřevěná eurookna. Druhou část projektu tvoří bytový dům, který nabízí bydlení v 20 bytech o dispozici 1+kk až 3+kk, které nabízejí plochu 36 až 70m2. Každý byt bytového domu má k dispozici terasu, či předzahrádku, která přímo zve k relaxaci a pobytu na čerstvém vzduchu. Se zakoupeným bytem získáte také parkovací místo v podzemní garáži. Okolní zeleň, která obklopuje všechny domy, přispívá životnímu prostředí a poskytuje dětem skvělá místa na hraní.

Bydlení Jinočany je zkrátka ideálním řešením pro každého, kdo chce svůj život prožít v klidném prostředí, které zároveň poskytne veškerou vybavenost na dosah ruky. Neváhejte si sjednat prohlídku domu či bytu a na vlastní oči se nechat okouzlit příjemným prostředím a luxusním bydlením, které poskytuje opravdu nadstandardně vysokou životní úroveň.

Tags: