Trendy interiérového designu a styly barevného nábytku

Pokud chcete, aby váš domov vypadal vskutku moderně a stylově, je zapotřebí zařídit jej podle nejnovějších designových trendů. Za tímto účelem jsou pořádány různé výstavy, kde odborníci předvádějí všem zájemcům, výrobcům i obchodníkům, jaké styly budou příští rok v oblasti interiérového designu vévodit. Dovolujeme si vám představit hned několik barevných stylů, jež mají vévodit příští rok interiérovému a nábytkovému designu.
 

Connoisseur

Tato designová paleta barev obsahuje neutrální barvy skombinované s teplými barevnými tóny (bílá, pistáciová, fialová, jemně růžová, temně mahagonová, šampaňská, béžová a stříbrná).
 

Glamour

Styl glamour je znám spíše ve spojení s módou, aktuálně se však promítne i do moderního interiérového designu. Glamour dává všemu umělecký nádech. Zakládá si na správném sladění vybavení, jakým jsou například sedací soupravy, s dalšími prvky v interiéru. Vše by mělo být v naprosté harmonii a rovnováze. Glamour představují tóny jako např. jemná šedá námořní modř, grafitově černá, kouřově modrozelená, béžovo-šedá anebo také bordó.
 


 

New old school

Tento trend představuje podobné barevné odstíny jaké má i Glamour, akorát jsou více syté. V této barevné paletě naleznete zářivě bílou, námořnickou modř, khaki, zelený ultramarín, černou, sytě šedou, světle šedou i stříbrnou.
 

Rugged

Milujete západ slunce a moře? Pak je tato barevná paleta vhodná do moderního interiéru stvořena jen pro vás. Z této palety si můžete pak pro zařízení interiéru vybrat mezi jablkově zelenou, pískovou, rezavou, středně modrou, námořnickou modří, červenou, hnědou anebo tmavě šedou.
 

Extrakt

Extrakty, představuje ideální paletu barev pro nové zařízení kuchyně (inspiruje se totiž kulinářským světem). Vybrat si zde můžete ze skořicové, kakaově hnědé, pudrové růžové, odstínu zeleného melounu, starorůžové, odstínu podobnému kari koření a kurkumě.
 
Ovocné prvky
Pokud chcete mít svůj interiér vskutku šťavnatý, zkuste jej vytvořit v ovocné kombinaci. Odborníci doporučují kombinaci vybavení a doplňků v jasných barvách fuchsiové, tyrkysové, středně modré, oranžovo-červené, olivově zelené, banánové žluté, čokoládové a zlaté. Stejně šťavnaté stylové kousky můžete již dnes nalézt na některých inzertních portálech v sekci nábytku.

Tags:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>