Závlahový systém udrží váš trávník v top stavu

01-zavlahovy-system-praha

Pravidelné a intenzivní zavlažování je cesta k zelenému trávníku a bohaté úrodě. Spoléhat se můžete na jeden ze tří způsobů zavlažování – časté deštivé přeháňky, manuální zalévání konvicí a automatické zavlažovací systémy. Moderní a bezstarostnou metodou jsou právě závlahové systémy značky Hunter, které v tuzemsku dodává firma Aleš Bula.

Svěřte zahradu do rukou odborníků

Manuální zalévání a neustálé tahání konvice s vodou je časově a fyzicky náročné. Pakliže se chcete oprostit od tahání těžkých konví, svěřte práci do rukou specialistů firmy Aleš Bula, která se zabývá instalací zavlažovacích systémů Hunter. Rostlinám zajistíte pravidelný přísun vody, aniž byste vynaložili jakoukoliv práci. Nespornou výhodou je, že půdě se dostane přirozená závlaha. Navíc neplýtváte zbytečně vodou neuváženým dávkováním.

Jak fungují zavlažovací systémy?

Koncept závlahového systému je navržen tak, aby obstaral zavlažování v období, kdy to půda skutečně potřebuje. Zelený trávník bude vypadat zdravě a neobjeví se na něm nevzhledná vypálená místa. Na trhu působí spousta firem, která se orientuje na zavlažovací systémy. K nim patří i společnost Aleš Bula, která zajišťuje nejen návrh a instalaci systému, ale záruční a pozáruční servis.

Moderní a úsporné zalévání zahrady

Automatické zavlažování je ideálním řešením pro každou zahradu – malou i velkou, starší i novou. Montáž by měly provádět odborníci na realizaci zahrad, neboť zavlažovací systém se vkládá do země a sebemenší chyba by nenávratně poškodila jeho funkčnost. Zahrady Aleš Bula ke svým klientům přistupuje individuálně a zprostředkovává komplexní záruční servis. Na pracovníky se můžete obrátit také na podzim, kdy dochází k zazimování zavlažovacího systému, kteří vám nejen poradí, ale i pomohou s údržbou a případně i se samotným zazimováním systému.

Tags: